Zarezerwuj pokój
Data przyjazdu
Calendar
Noclegi
Liczba osób na pokój
Liczba pokoi
Golden Tulip Gdansk Residence

Gdańsk - Golden Tulip Gdańsk Residence

Golden Tulip Gdansk Residence 4Ocena hotelu 4 z 5 na podstawie 23 opinii gości.
Wyświetl wszystkie opinie.

 

Kiedy myślą Państwo o wypoczynku, pierwszym, czego zazwyczaj Państwo szukają jest hotel. Gdańsk to miasto wielu możliwości. Jedną z nich jest Golden Tulip Gdańsk Residence – nowy obiekt wypoczynkowo-konferencyjny, zlokalizowany nad Morzem Bałtyckim.

Golden Tulip Gdańsk Residence to nowocześnie zaprojektowany i urządzony obiekt, oferujący wysoki standard pobytu. Może znają już Państwo inne hotele w Gdańsku, nas wyróżnia jednak dogodne położenie zarówno przy długiej, piaszczystej plaży, jak i  niedaleka odległość do Starego Miasta i sopockiego molo.

Zapraszamy do Gdańska. Noclegi, które Państwu oferujemy, z pewnością na długo pozostaną miłym wspomnieniem. Zapewniamy 195 przestrzennych i komfortowych pokoi, wszystkie z w pełni wyposażonymi aneksami kuchennymi, pokoje o podwyższonym standardzie dodatkowo z użytkowymi antresolami.

Do Państwa dyspozycji oddajemy ponadto Centrum Wellness&SPA z basenem, brodzikiem dla dzieci, jacuzzi, sauną suchą, łaźnią parową oraz gabinetami spa.

Na szczególne względy mogą liczyć najmłodsi Goście, dla których przygotowaliśmy szereg atrakcji i udogodnień, w tym duży pokój zabaw, zewnętrzny plac zabaw, program animacyjny w sezonie oraz specjalne zniżki i rabaty.

Golden Tulip Gdańsk Residence dysponuje ponadto w pełni wyposażonym zapleczem konferencyjnym umożliwiającym organizację spotkań, konferencji i innych imprez okolicznościowych.

Nie warto tracić czasu na inne hotele! Gdańsk i jego uroki najlepiej podziwiać z okien Golden Tulip Gdańsk Residence!

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!


Golden Tulip Gdansk Residence - Piastowska 160 - 80-358 - Gdańsk - Polska
Tel: +48 724 012 227 - Email: info@goldentulipgdanskresidence.com
www.goldentulip.com | Zrzeczenie się odpowiedzialności | Mapa strony | Część grupy Golden Tulip Hospitality Group